Typové stánky a expozice

Zajistíme pro vás typové stánky, které máme v našem vlastnictví ve velkém počtu. Na výběr máte široké množství komponentů, které můžete skládat i do podoby rozsáhlejších výstavních expozic. Veškeré vybavení pro jsme schopni dodat okamžitě – zajišťujeme komplexní servis od projektového plánu, až po logistiku, montáž stánku, jeho vybavení prezentačními vitrínami, panely a grafikou.

Nechte si vytvořit stánek, který se stane během výstavy či veletrhu vaší vlajkovou lodí a bude natolik působivý, že předčí ostatní prezentační stánky vašich konkurentů ve vašem okolí. Díky naší 20leté zkušenosti s realizací stánků vám dokážeme připravit takovou prezentaci, která se vám rozhodně vyplatí a ocení ji nejen vaši obchodní partneři, ale budou si ji pamatovat i ostatní návštěvníci veletrhu.

Realizace typových stánků

Stánky sestavujeme ze skladebného systému Octanorm se stěnovými výplněmi z laminovaných desek v různé barevnosti. Podlaha bývá pokryta kobercem dle výběru klienta či návrhu našich designérů. Stánek je možno doplnit pulty, vitrínami a regály. Součástí stánků je kuchyňské zázemí vybavené praktickým kuchyňským příslušenstvím. Nábytek je moderní a dostatečně prostorný pro potřeby obchodních jednání. Stánek je doplněn grafikou, texty, logy a poutači dle potřeb vystavovatele. Vše je nasvíceno kvalitními halogenovými světly.

Výhody typových stánků

Oproti zakázkově vyráběným a složitě členěným výstavním expozicím mají typové modulární výstavní stánky hned několik výhod:

  1. Rychlost realizace.
  2. Nízká cena.
  3. Snadnost montáže i demontáže.
  4. Možnost různorodosti kombinace modulárního systému.

Jejich nevýhodou oproti stánkům na míru je určitá omezenost v možnostech koncepce složitých výstavních expozic.

Proč stánky realizovat u nás?

  • Známe všechna pravidla a taje úspěšné prezentace.
  • Máme výhodné ceny.
  • Realizaci provádíme rychle a především dostatečně včas před termínem veletrhu.
  • Máme velkou řadu různých typů modulárního výstavního systému Octanorm.
  • Stánek řešíme komplexně od logistiky až po finalizaci dekorace.

Jsme předním realizátorem výstavních a veletržních expozic v ČR. Dokážeme pro vás zajistit nejen postavení typového modulárního veletržního stánků, ale zařizujeme i nestandardní, velké a komplikované výstavní expozice na míru dle přání klienta. Využijte našich 20letých zkušeností s realizací výstavních stánků, našich logistických možností a komplexního plánování. Jsme vám plně k dispozici. Kontaktujte nás!

AURA - MSV Brno

AŽD - URBIS Brno

Blickle - MSV Brno

Novartis - XV. výroční sjezd ČKS Brno

REIFF - MSV Brno

Sandoz - Kongres primární péče

Sanela - SHK Brno

TECHNOLOGY - MSV Brno

NATIONAL INSTRUMENTS - MSV Brno

LIEHMANN CZ - PRAGODENT Praha

Výstavní stánky | Realizace výstavních expozic | Veletržní stánky | Exposition design | Exhibition stand designs | Exhibition design |